Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Videos
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
vr
Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd
Ana sayfa

Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd

Çin Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 JiuYing Gıda Makineleri Ltd Office Meeting Room JiuYing Gıda Makineleri Ltd JiuYing Gıda Makineleri Ltd JiuYing Atölyesi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JiuYing
No. Çalışanları : 150~250
Yıllık satış : 5Million-10Million
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 70% - 80%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Jiuying Food Machinery Co, Ltd bilimsel araştırma, tasarım, üretim, satış ve bakım ile entegre yüksek ve yeni bir teknoloji kuruluştur. GuangZhou Çin'de bulunan. Şirketimiz ağırlıklı olarak Sebze ve Et Kesim serisi ve farklı sebze türleri için çeşitli üretim hatları ile uğraşmaktadır.

Jiuying Food Machinery, tasarım, bakım ve mühendislik konularında büyük iyileştirmeler ve iyileştirmeler gerçekleştirmiştir. Şirketimizin ölçeği giderek genişlemektedir. 2014 yılından beri, Jiuying Machinery, satış sonrası hizmetleri daha iyi takip ederek, farklı müşterilerden gelen talepleri karşılamak için “Online Satış, Çevrimdışı Zincirli Mağazalar” hedefinin temelini oluşturan yeni bir satış modeli geliştirmiştir.

Sektörde üretim kalitesi ve hizmette en iyisi olmaya çalışıyoruz. Bugün, Jiuying Makine'nin tüm personeli, müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen “İlerici, Dürüstlük, Sıkı, Birlik ve Yenilik” hedeflerini oluşturuyor. Size rekabetçi fiyatlar, kalite garantili ürünler ve saygılı satış sonrası hizmetler sunacağız. Çabalarımız ve yeniliklerimiz sayesinde, bu alanda en iyi marka olacağımıza inancımız tam.

Tanınmış bir üretim olarak, çeşitli gıda işleme makineleriyle üst düzey gıda güvenliğini sağlamaktan sorumluyuz!

İletişim bilgileri
Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Eve

Tel: 86 13538985057

Faks: 86-20-37201995

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)